piątek, 5 lipca 2013

Wypadanie włosów?

Hej dziewczyny!


Dziś chcę Wam przedstawić wcierkę do włosów o nazwie "Jantar".Co to właściwie jest i w jakim celu się to stosuje?

Wcierka "Jantar" jest to odżywka do skóry głowy w celu zahamowania wypadania włosów oraz stymulowania ich wzrostu. Jest to wyciąg z bursztynu, połączony z witaminami A, E, F i d'pantenolem.


Co obiecuje producent?

"Receptura odżywki uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Kerastim, Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F, H i D-pantenol.
     Działanie: Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji.
     Efekt: Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka wzmacnia strukturę włosów, zapobiega ich rozdwajaniu i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca"

Moje odczucia


 Jest to już drugie z kolei zakupione przeze mnie opakowanie. Wcierka ma fajną, tłustawą konsystencje. Mimo to, nakładam go codziennie a moje włosy się nie tłuszczą. Mogę śmiało powiedzieć, że jeżeli chodzi o wypadanie włosów, to efekty faktycznie są widoczne.  Już po 2 tygodniach zauważyłam sporą różnicę, jeżeli chodzi o wypadanie moich kudełków a miałam z nimi nie małe problemy :-) Ciężko mi się odnieść co do ich wzrostu. Wdaje mi się, że ta wcierka na to nie wpływa.
Jantar dostaniemy w aptekach, w cenie ok 13 zł. Podobno można dopaść je również w sklepach kosmetycznych.Tyle na dziś, trzymajcie się ciepło M. :* 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz