sobota, 6 lipca 2013

Odżywka do słabych paznokci

Cześć, cześć!
Jakiś czas temu, w moje dłonie wpadł przez wszystkich polecany mi preparat na odbudowę płytki paznokcia, a mianowicie  Eveline 8w1 total action.
Moja paznokciowa historia
Moje paznokcie były bardzo łamliwe, miękkie a do tego rozdwojone. Zmieniłam dietę, nie malowałam ich, ścinałam na krótko, jednak nie przyniosło to oczekiwanych przede mnie efektów. Korzystałam z różnych odżywek do paznokci. Tych przeciętnych z marketu, aż po te z najwyższych półek. Wciąż bez efektu.
Co oferuje nam producent?

"Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami."

Moja opinia

Odżywka pozostawia po sobie delikatny, kremowy kolor. Schnie bardzo szybko, za co ma u mnie ogromnego plusa. Dzięki niej, doprowadziłam paznokcie do ładu. Stały się twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie sądziłam, że kiedykolwiek uda mi się znaleźć tak dobrą odżywkę. Jest to jeden z najlepszych kosmetyków jaki miałam.
Dostępność w sklepach kosmetycznych, w cenie ok 10 zł.Trzymajcie się ciepło, M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz