poniedziałek, 8 lipca 2013

Włosy, włosy i jeszcze raz włosy

Cześć dziewczyny :)


Dziś chciałabym Wam przedstawić dwa bardzo dobre kosmetyki, które znacznie poprawiają kondycję moich włosów. Oba są z tej samej firmy - L'biotica.Najpierw opowiem Wam trochę o masce do włosów


Co mówi nam producent?

"Biovax to intensywnie regenerująca maseczka opracowana przez specjalistów w celu zagwarantowania Twoim słabym i skłonnym do wypadania włosom jak najlepszej kondycji.
Unikalną cechą intensywnie regenerującej maseczki Biovax jest woskowa konsystencja oraz bogata w substancje odżywcze receptura. Biovax to wyjątkowe połączenie Zdrowia, Bezpieczeństwa i Profesjonalnej Pielęgnacji w jednym preparacie. Naturalne składniki oraz brak substancji drażniących umożliwiają dogłębną regenerację i ochronę włosów."

 Moje odczucia i spostrzeżenia


Pudełeczko ma pojemność 250 ml. Jest to maska przeznaczona szczególnie dla osób, które mają włosy suche, słabe, ze skłonnością do wypadania. Jeżeli ktoś ma jednak inne wymagania, to z pewnością znajdzie również inne maski z tej serii. Można je dostać w większości aptek, w cenie ok 25 złotych.
Maski te, wolne są od wszelkich parabenów, sls oraz sles, co ma dla mnie bardzo duże znaczenie, ze względu na moją włosową obsesję. Maska wywarła na mnie same dobre wrażenia. Szkoda jedynie, że cena jest dosyć wysoka, oraz że trzeba trzymać podczas kuracji włosy w cieple - aktywuje się pewien składnik, który zbawiennie wpływa na włosy.

A oto następny produkt, mianowicie serum wzmacniające A+E, które po prostu ubóstwiam :)Kilka słów od producenta"Biovax A+E SERUM WZMACNIAJĄCE dba nie tylko o zdrowie i kondycję Twoich włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo."Kilka słów ode mnieProducent wyraził się krótko i na temat. Dodam jednak kilka słów od siebie.
Serum te, ma bardzo fajną, oleistą konsystencję, która nie przetłuszcza włosów ale bardzo dobrze je nawilża. Osadza się na włosach, pozostawiając je bardzo miękkie i błyszczące. Dodatkowym plusem jest także to, że ma cuuudowny zapach, za którego punkcie mam po prostu bzika :) Warto również zwrócić uwagę na poręczność buteleczki. Ma bardzo fajne opakowanie, które ułatwia dozowanie produktu.
Jednak muszę tutaj zwrócić uwagę na cenę - kosztuje prawie 13 zł za 15 ml. To może być trochę odstraszające. Mimo wszystko polecam, szczególnie kobietkom które bardzo dbają o swoje włosy :)

Współpraca/ kontakt:


 truskawkowy.koktail@o2.pl
Pozdrawiam Was, trzymajcie się, M.

1 komentarz: